فروش روسری ترکمنی اصل با قیمت ارزان در فروشگاه اینترنتی شال و روسری فرزین شروع شد؛ لطفا جهت دریافت اطلاعات بیشتر، نحوه خرید و انتخاب روسری ترکمنی اصل تا آخر با ما همراه باشید.

سوال هایی که اغلب برای مشتریان در رابطه با خرید روسری ترکمنی (چه به صورت عمده و چه به صورت خرده) پیش می آید این است که :

 1. از کجا روسری مورد نظر خود را با قیمت مناسب تهیه و خریداری نمایم؟
 2. یا اینکه نحوه انتخاب، ارسال، دریافت اجناس مورد نظر و پرداخت هزینه آن به چه شیوه می باشد؟
 3. آیا غیر حضوری هم می توان با خیال آسوده روسری مورد نظر خود را انتخاب کنم؟
 4. آیا روسری جنس ترکمنی که می خواهم از این فروشگاه خریداری نمایم اصلی می باشد یا غیر اصل؟

و سوال های بیشمار دیگری که قطعا ذهن شما مشتریان عزیز را درگیر کرده و انتخاب گزینه خرید مناسب را برای شما سخت نموده است.

اما خبر خوب! این است که فروشگاه شال و روسری فرزین تمام نگرانی های شما را برطرف کرده تا با خیالی راحت روسری ترکمنی پشم اصل را هم بصورت اینترنتی و هم بصورت حضوری تهیه نمایید.

فروشگاه شال و روسری فرزین با بیش از چندین دهه سابقه در امر خرید و فروش شال و روسری در طرح ها،رنگها، و جنس های مختلف با فروش روسری ترکمنی اصل به راحتی نیاز های شما خریدارن عزیز را برآورده می سازد، و شما با خیالی راحت می توانید روسری ترکمنی اصلی را در طرح ها و نقش های گوناگون به صورت مجازی انتخاب و خریداری نمایید.

فروش روسری ترکمنی اصل با قیمت ارزان

روسری ترکمنی اصل

از روسری هایی که امروزه در بین دختران و زنان ایرانی طرفدار زیادی پیدا کرده است. روسری های مدل ترکمنی هستند. که با حالتی سنتی و زیبا که دارند . توانسته اند نظر افراد با سبک های مختلف را به سمت خود جلب نمایند. البته در این نوع مدل ها هم حالت سنتی و هم  حالت مدرن به چشم می خورد. و به همین دلیل هر خانمی و با هر سبک و سلیقه ای می تواند از این مدل روسری استفاده کند. و به ظاهر خود حالتی شیک و زیباتر را ببخشد.

جنس روسری ترکمنی

برای خرید هر چیزی اصل بودن آن جزء اصلی ترین ویژگی به حساب می آید. و به جرائت می توان گفت که روسری مدل ترکمن که در فروشگاه فرزین ارائه می شود. از جنس پشم اصل بوده و هیچ گونه کرکی ایجاد نمی کند. و هم اینکه در زمان شست و شو رنگ پس نمی دهد. و همواره حالت مرتب و تازگی خود را حفظ می کند.

فروش روسری ترکمنی اصل با قیمت ارزان

فروشگاه فرزین یک فروشگاه اینترنتی برای فروش انواع شال و روسری است. و در این زمینه سابقه ی طولانی مدتی دارد. روسری های مدل ترکمنی که امروزه طرفداران زیادی دارند را می توانید به راحتی از این فروشگاه با قیمت مناسب دریافت کنید. قیمت مناسب در کنار مرغوبیت بالای محصول در فروشگاه شال و روسری فرزین از اهمیت بسیاری برخوردار است.

ویژگی های اصلی روسری ترکمنی

 1. حالت چهار قد
 2. جنس از پشم اصل
 3. قابل شست و شو
 4. چروک پذیری بسیار کم
 5. قابلیت اتو کشی
 6. دارای رنگ ها و طرح های بسیار متنوع
 7. سایز 150×150
 8. مناسب برای تمام فصول سال
 9. دارای ریشه ابریشمی 15 الی 20 سانتیمتر
 10. فروش به صورت تک و عمده